.

Μνημόνιο οδηγιών προστασίας από φυσικές καταστροφές

Καιρός

Χάρτης Ευρυτανίας


Εκλογές 2008 - Υποψήφοι - Αποτελέσματα PDF Εκτύπωση E-mail

                                 Υποψήφιοι

                      Για Διοικητικό Συμβούλιο

                     [Μέχρι επτά (7) σταυρούς]

  • ΑΛΕΣΤΑΣ Ιωάννης του Δημητρίου, από τη Γρανίτσα.
  • ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνα, από τα Λεπιανά.
  • ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ Παύλος του Παναγιώτη, , από το Νεοχώρι.
  • ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ Νικόλαος του Θεοδώρου, από το Λημέρι.
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θεόδωρος του Αθανασίου, από τη Βούλπη.
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου, από τον Κλειτσό.
  • ΔΙΩΤΗ Όλγα του Νικολάου, από την Παλαιοκατούνα.
  • ΚΑΛΤΣΗΣ Χαράλαμπος του Ευαγγέλου, από τον Κλειτσό.
  • ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ Κώστας του Κωνσταντίνου, από την Αγία Βλαχέρνα.
  • ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ Σπύρος του Κων/νου, από την Παπαδιά.
  • ΜΠΙΝΑΣ Δημήτριος του Βασιλείου, από το Τρίκλινο.
  • ΝΤΑΛΛΗΣ Σταύρος του Ιωάννης, από το Τροβάτο.
  • ΣΑΚΚΑΣ Γεώργιος του Ιωάννη, από τα Πετράλωνα.
  • ΣΙΑΛΜΑΣ Βασίλειος του Θεοφάνη, από τη Πρασιά.
  • ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χρήστος του Βασιλείου, από το Παυλόπουλο.
  • ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ Κοσμάς του Θωμά, από τη Βαλαώρα.
  •     ΤΣΙΑΡΑΣ Κων/νος του Σπυρίδωνα, από το Καρπενήσι.

                     Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

                        [Μέχρι τρεις (3) σταυρούς]

    • ΓΕΡΟΝΙΚΟΣ Ανδρέας του Παναγιώτη, από τη Βούλπη.
    • ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ Χρήστος του Δημοσθένη, από τα Κέδρα.
    • ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΣ Αθανάσιος του Γεωργίου, από τα Λεπιανά.
    • ΚΩΣΤΙΚΟΣ Γεώργιος του Ιωάννη, από το Τρίδενδρο.
    • ΤΣΙΑΤΣΟΥΛΗ Ελένη του Νικολάου, από τη Σιβίστα. 

                 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 13/4/2008

      Κατά τις αρχαιρεσίες της 13/4/2007 προέκυψαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

      Εγγεγραμμένοι: 355. Ψήφισαν: 254. - Άκυρα -Λευκά 0 - Έγκυρα 254.

      Για Διοικητικό Συμβούλιο Εκλέγονται οι επτά (7) πρώτοι

    1. ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνα 180 και ποσοστό 70,86%
    2. ΔΙΩΤΗ Όλγα του Νικολάου 169 και ποσοστό 66,53%
    3. ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ Νικόλαος του Θεοδώρου 128 και ποσοστό 50,39%
    4. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου 115 και ποσοστό 45,27%
    5. ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ Κώστας του Κωνσταντίνου 84 και ποσοστό 33,07%
    6. ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ Κοσμάς του Θωμά 66 και ποσοστό 25,98%
    7. ΤΣΙΑΡΑΣ Κων/νος του Σπυρίδωνα 65 και ποσοστό 25,59%
    8. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χρήστος του Βασιλείου 62 και ποσοστό 24,40%
    9. ΚΑΛΤΣΗΣ Χαράλαμπος του Ευαγγέλου 58 και ποσοστό 22,83%
    10. ΣΑΚΚΑΣ Γεώργιος του Ιωάννη 56 και ποσοστό 22,04%
    11. ΣΙΑΛΜΑΣ Βασίλειος του Θεοφάνη 54 και ποσοστό 21,25%
    12. ΑΛΕΣΤΑΣ Ιωάννης του Δημητρίου 48 και ποσοστό 18,89%
    13. ΝΤΑΛΛΗΣ Σταύρος του Ιωάννης 45 και ποσοστό 17,71%
    14. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ Σπύρος του Κων/νου 32 και ποσοστό 12,59%
    15. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θεόδωρος του Αθανασίου 27 και ποσοστό 10,62%
    16. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ Παύλος του Παναγιώτη 26 και ποσοστό 10,23%
    17. ΜΠΙΝΑΣ Δημήτριος του Βασιλείου 25 και ποσοστό 9,84%

               Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

      Εκλέγονται οι τρεις (3) πρώτοι με πρόεδρο τον πρώτο.

    1. ΓΕΡΟΝΙΚΟΣ Ανδρέας του Παναγιώτη 141 και ποσοστό 55,51%
    2. ΤΣΙΑΤΣΟΥΛΗ Ελένη του Νικολάου 122 και ποσοστό 48,03%
    3. ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΣ Αθανάσιος του Γεωργίου 87 και ποσοστό 34,25%
    4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ Χρήστος του Δημοσθένη 71 και ποσοστό 27,95%
    5. ΚΩΣΤΙΚΟΣ Γεώργιος του Ιωάννη 41 και ποσοστό 16,14%
     
    bottom

    Valid XHTML and CSS.